Szkoła Gitarowa Piotra Smolenia - nauka gry na gitarze - lekcje gry na gitarze - Tarnów

Witam !

Zapraszam wszystkich miłośników gry na gitarze do Szkoły Gitarowej w Tarnowie (woj. małopolskie) założonej i prowadzonej przez Piotra Smolenia.

W ofercie indywidualna nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych,

od 10 roku życia
.
Zapraszam także profesjonalnych muzyków, którzy chcą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Szkoła Gitarowa to propozycja  dla osób w różnym wieku, z różnymi umiejętnościami i lubiących różne gatunki  szeroko pojmowanej muzyki rozrywkowej: rock, blues, funk, pop aż po ciężkie gitarowe riffy .

Zapraszam także tych, którzy nie myślą o karierze, a po prostu chcą zagrać kilka piosenek przy ognisku czy podczas spotkania towarzyskiego.

Szkoła oferuje także konsultacje dla zespołów i możliwość nagrania piosenek w S.M. Studio.

Nabór wciąż trwa. Dla chętnych, zajęcia prowadzone są także o okresie wakacji.